Sale  Candy King On Ice Belts Strawberry 100 ML( Ücretsiz Kargo )

Candy King On Ice Belts Strawberry 100 ML( Ücretsiz Kargo )

Ürün Kodu: Candy King

Stok Durumu: Mevcut

Fiyat: 230,00₺ 210,00₺
Adet:

Seçenekler

* Nikotin Değeri:

Belts By Candy King On Ice E-Liquid 100ml Review

Kemerler Candy King On Ice E-Liquid 100 ml vape suyu, tatlı ve ekşi çileğin bağımlılık yaratan kombinasyonunun hoş bir mentol vuruşuyla keyfini çıkarmanızı sağlar.

Yapışkan şekerle kaplanmış o sonsuz çilekli sakızlı şeker bantlarını çiğnemeyi hatırlıyor musunuz? Candy King On Ice E-Liquid de öyle. Bu nefis lezzeti mükemmel bir şekilde yeniden yarattılar ve soğuk nane ile ferahlatıcı bir şekilde servis ediyorlar. Candy King On Ice E-Liquid tarafından üretilen Kemerler vape suyu, dilinizi koltuğunun kenarında tutmak için çeşitli heyecan verici lezzet notlarına sahiptir. Çocukluğundan beri o sulu sakızlı şekerleri özleyen bir mentol fanatiğiyseniz, Belts E-Juice sizi uçuracak.

Belts vape suyunu soluduğunuzda, tatlı bir çilek tadı, önemli olduğu yerde damağınıza çarpacaktır. Öncelikle, taze çekilmiş çileklerin hafif ekşi ve keskin tat notaları damak tadınızı gıdıklayacaktır. Ardından, bu ikonik şeker aromasının özür dilemeyen şekerli tatlılığı, tatlı dişinizi tatmin edecek. Nefes verdiğinizde, bir mentol hücumu damağınızı serinletecektir.

Candy King On Ice E-Liquid'in sunduğu kemerler vape suyu, 100 ml'lik tombul bir goril şişesinde gelir ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç nikotin gücü mevcuttur Yüzde 80 bitkisel gliserin (VG) tabanına sahiptir ve her nefes verme ile büyük ve kalın buhar bulutlarına izin verir.

Candy King On Ice E-Liquid'in kemerleri vape suyu, değerli sakızlı şekerin üstün lezzetine sahiptir! Ferahlatıcı mentollü tatlı ve ekşi şeker aromaları size göreyse, koleksiyonunuza Belts E-Juice eklemenin zamanı geldi.

Paket İçeriği:

  • Candy King On Ice E-Likit tarafından 1 x 100 ml tombul goril şişe Kemer

VG / PG: 80/20
Lezzet Profili: Çilek, Sakızlı Şeker, Mentol