LOADED - Raspberry Eclair Salt Likit (30ML)

Ürün Kodu: LOADED - Raspberry Eclair Salt

Stok Durumu: Mevcut

Fiyat: 150,00₺
Adet:

Seçenekler

* Nikotin Değeri:

Loaded Raspberry Eclair Salt Likit

Loaded Raspberry Eclair Salt Likit, Taze eklerin içinde ahudulu muhallebi ve üzeri sıcak çikolata kaplı tatlılar damağınızda müthiş bir lezzet bırakacak.

Loaded Salt Likit Banner

Loaded bir kez daha tatlı dişe sahip herkes için mükemmel bir lezzet buldu. Loaded E-Liquid 120ml’den Raspberry Eclair, krema dolgulu bir ekler alır ve onu zengin çikolata sosu ve taze, sulu ahududu ile kaplar . Size en sevdiğiniz tatlıyı hatırlatacak lüks bir tada sahiptir .

Nefes aldığınızda çikolata tadı anında fark edilir. Çikolatalı sırın ipekliği, damakta ekşi ve tatlı ahududu patladıkça dilinizi kaplar. Tereyağlı hamur işi tadı, inanılmaz derecede zengin muhallebi, nefes verirken dilinizi doyurmadan önce damak tadınızın üzerinde kayar.

Loaded Raspberry Éclair Nic Salt, 35mg ve 50mg nikotin seviyelerinde gelir ve pod elektronik sigaraya geçmek isteyen sigara içenlerin güçlü nikotin istekleri için mükemmeldir. Loaded Nic Salts’ın her biri 30 ml’lik tombul bir goril şişesinde gelir.

Kalori olmadan istediğiniz zaman geleneksel bir hamur işi lezzetiyle kendinizi şımartın .

Lezzet Profili: Ahududu Dolgulu Ekler

VG / PG Oranı:  50 VG / 50 PG

Nikotin Seviyeleri:  35mg, 50mg

Şişe Boyutu:  30ml

Cihaz:  Düşük watlı pod sistemleri için üretilmiştir. Yüksek nikotin gücü nedeniyle Sub-ohm tanklarda kullanıma uygun değildir.