One Hit Wonder Mini Muffin Man 100ml

Ürün Kodu: MuffinMan

Stok Durumu: Mevcut

Fiyat: 200,00₺
Adet:

Seçenekler

* Nikotin Değeri:

ne Hit Wonder Mini Muffin Man 100ml Likit

Beklediğiniz kahvaltı ve tatlı lezzet profilidir! Bu likit, bazı ciddi çilekli tatlar ile infüze edilen yumuşak, taze ve çıtır çıtır çörek gibi tadıyla şekillendirilmiştir.

One hit wonder Mini muffin man 100ml, Nefes nefese çilek lezzet en yaygın olduğu gibi, inhale hemen dikkatinizi çeker. Tadı damağınız buna bayılacak!
Çoğumuz yerel fırından pişmiş ikramlardan hoşlanırız. Ancak, onları her zaman günlük olarak alamayız çünkü kilo alacaklar. Bu… şimdiye kadar. Mini muffin man likit, Bu istekleri kesinlikle kontrol altında tutacağı için gerçekten bildiğiniz bir üründür.
 
Ohw Mini muffin man, Her nefes, o kadar sıcak ve yapışkan olan o canlı ve keskin çilek notalarını ortaya çıkarır, bu da herhangi bir gebeci ağzını sulandırabilir. Daha sonra çörek benzeri iyilik nihayet tatmin edici bir nefes vermek için canlanır.
 
One Hit Wonder Mini Muffin Man Likit 100ml, Taze ve çıtır çıtır çıtır aroması, çilekli teneffüsleri mükemmel bir şekilde tamamlar. Bu, kolayca lastik kullanamayacağınız kombinasyonlardan biridir!
 
Esasen hiçbir boğaz vuruşu yok! Hiç bir yanma ya da cansızlık hissi yoktur, akciğerde öksürük hakkında endişelenmeden, burada bulunan tüm lezzetleri tam olarak kullanabilmenizi sağlar!
 
Premium meyve sularına gelince, Mini muffin man 100ml, ile yanlış gidemezsiniz . İroni, elbette, kelimenin tam anlamıyla bir şeydir, tek vuruşlu bir harikasıdır.
 
Bir şişe günü al ve kahvaltıda biraz tatlı ol!
 
Mini Muffin Man 100ml Likit Paket içeriği:
 
Lezzet Profili: Çilekli Muffin Kek
VG / PG: 70/30
Sertlik Derecesi: 3MG, 6MG
Şişe boyutu: 100ml
Üretim Yeri: USA